Урок №3

Тема уроку "Етикет електронного листування. Правила безпечного користування електронною скринькою. Використання адресної книжки та списків розсиланняОперації над папками та листами"

Сьогодні ти дізнаєшся:
1. Як користуватися адресною книгою та створювати списки розсилання.
2. Яких правил слід дотримуватися для безпечного електронного листування.
3. Як можна впорядковувати листи в електронній скриньці.

Сьогодні ти навчишся:
1. Користуватися адресною книгою, створювати списки розсилання.
2. Впорядковувати листи в електронній скриньці (виконувати операції на папками та листами). 

А також сьогодні на початку уроку ти перевіриш свої знання з теми "Надсилання, отримання, перенаправлення повідомлень", а в кінці уроку - з теми "Етикет електронного листування".


План твоїх дій на уроці:


1. Запиши домашнє завдання
     Проаналізувати § 3, ст. 20-24, 27 (підручник за авт. Н.В. Морзе). Повторити §1,2. Підготуватися до практичної роботи та контрольного тестування з теми "Електронне листування".
  Проаналізувати П. 1.3, ст. 22-29,(підручник за авт. Й.Я. Ривкінд)Повторити П. 1,2. Підготуватися до практичної роботи та контрольного тестування з теми "Електронне листування"

2.   Перевір свої знання з теми "Надсилання, отримання, перенаправлення повідомлень", завантаживши тест Урок_2  "Надсилання, отримання, перенаправлення повідомлень" або виконай в кінці уроку тест Урок 2-3 "Надсилання, отримання, перенаправлення повідомлень. Етикет електронного листування" (посилання розташовано нижче). 

3. Ознайомся з навчальним метеріалом, перегянувши Презентацію "Етикет електронного листування" або прочитай підручник с.20-24 (підручник за авт. Н.В. Морзе)
  Ознайомся з навчальним метеріалом, перегянувши Презентацію "Використання адресної книжки" або прочитай підручник ст. 22-27 (підручник за авт. Й.Я. Ривкінд)

4. Виконай практичні завдання. Для цього завантаж текст завдань, натиснувши посилання  Практичні завдання  або с.23-25 впр.1, 2 (підручник за авт. Н.В. Морзе).
  Виконай практичні завдання. Для цього завантаж текст завдань, натиснувши посилання  Практичні завдання  або с.26-28 (підручник за авт. Й.Я. Ривкінд).

5. Перевір свої знання з теми "Етикет електронного листування. Правила безпечного користування електронною скринькою. Використання адресної книжки та списків розсилання. Операції над папками та листами", завантаживши тест Урок_3  "Етикет електронного листуванняабо виконай в кінці уроку тест Урок 2-3 "Надсилання, отримання, перенаправлення повідомлень. Етикет електронного листування" (посилання розташовано нижче).

6. Додаткове завдання: Виконай інтерактивні завдання, завантаживи файл Урок3. Адресна книга. Етикет електронного листування з папки Урок 3 папки Електронне листування, та одночасно перевір свої знання. Немає коментарів:

Дописати коментар